Inšpiratívna zmena prostredníctvom sily Adidas Boty.

zapojiť sa

Meny

Námorná doprava & Vracia

Normálnědoprava termín je 7-14 pracovních dní . Všechny nabízené potřeba být registrován . A pokud nikdo je doma v době spojené s dodávkou ,místní pošta nebo organizace dodání může udržet svůj balíček pro pick-up pro někdy . A dáme vám vědět poštou . Pls být pozornost skutečné sledování stavu . Pokud ne. Balíček se vrátí k odesílateli e-mailu . A my nepokrývají náklady . Díky . Po zaplacení je skutečně obdržel , sledovací číslo se bude poskytována prostřednictvím e-mailu.

Naše společnost s ručením omezeným je hrdý na to, dodávat našim zákazníkům s výrobky té nejvyšší kvality . Nicméně , pokud si nejste zcela spokojeni s koupíte auto , jednoduše vrátit nenošené a unlaundered uvnitř 30 dnů od data objednávky na vašem účtu pro vrácení peněz . Vyplňte vrátí formulář , který byl vzat v potaz s vaší zásilky , což je důvodemvrátit jako " bodu nechtěl " . Poslat tento s buy , v původním obalu , při použití vratné smlouvu s štítek zapsaná u vaší zásilky .

Když pošlete Váš předmět k nám , budeme kontrolovat , stejně jako procesvrátil položka pak vás informovat e-mailem o vaší úhradě . Můžete očekávat, že náhradu v přesně stejné podobě vrácení původně použitého pro nákup uvnitř tři týdny našeho obdržení svou vlastní návratnost . Přivrácení neobjeví ve vašem účtu po čtyřech týdnech od okamžiku, kdy den jste nám poslal svou vlastní návratnost , ujistěte se, že nás budete kontaktovat pro další pomoc .

Náš internetový obchod si vyhrazuje právo kontrolovat vrácené položky určit, zdavýrobek nadále nosit , využity nebo změněna . Pokud vrátil výrobek není ve skutečnosti v resellable situaci ,expediční poplatek bude účtován , aby na zákazníka kreditní karty a zboží bude vráceno zákazníkovi . Náklady kupující zaplatí dopravu pro návrat položky k nám spolu s náklady přepravy bude uveden do všech obchodů.